Tytoń mocny (ciemny)

Tytoń mocny (ciemny)

Tytoń mocny jest odmianą tytoniu papierosowego charakteryzującego się największym poziomem zawartości nikotyny. Składa się on przede wszystkim z liści tytoniu Burley, który po przejściu specjalnego procesu suszenia, nabiera brunatnego odcienia, tracąc przy tym praktycznie cały cukier, co skutkuje finalnie smakiem, który bardzo przypomina smak tytoniu używanego w cygarach. Ponadto można go również znaleźć w składzie powszechnie znanej mieszanki American Blend.

Oferowany przez nas tytoń mocny 2kg, to najlepszy jakościowo susz, który nasza hurtownia tytoniu ściąga jedynie od najznamienitszych, sprawdzonych producentów wyrobów tytoniowych na całym świecie. Tytoń ciemny 5kg jest idealnym wariantem dla palaczy, których zapotrzebowanie na nikotynę jest dosyć spore. Tego rodzaju tytoń na kilogramy ma wyjątkowo wyrazisty, mocny smak, jednakże zachowuje przy tym przyjemny aromat. Bogaty smak tego tytoniu jest oczywiście pozbawiony wszelakich chemicznych dodatków i z pewnością zadowoli tych, którzy mają znacznie większy apetyt, lecz pragną zredukować koszty palenia.

Sklep z tytoniem gwarantuje swoim klientom całkowicie naturalny, najwyższej jakości tytoń hurt w niezwykle dobrych cenach. Profesjonalna obsługa, którą dysponujemy, zadba o to, ażeby Państwa tytoń do nabijania w tutki, trafił w Wasze ręce jak najszybciej.

Tytoń Marlboro czerwone
99 zł
74,99 zł/kg
Tytoń WEST czerwony
99 zł
74,99 zł/kg
Tytoń PS czarny
99 zł
74,99 zł/kg
Tytoń Pall Mall czerwony
99 zł
74,99 zł/kg
Tytoń Davidoff Brązowy
99 zł
74,99 zł/kg
Tytoń Mars czerwony
99 zł
74,99 zł/kg
Tytoń Gauloises czerwony
99 zł
74,99 zł/kg
Tytoń Lucky Strike czerwony
99 zł
74,99 zł/kg
Tytoń Center czerwony
99 zł
74,99 zł/kg
Tytoń RGD czerwony
99 zł
74,99 zł/kg